گروه شرکت های اریسا پس از سه دهه فعالیت در حوزه های مختلف تولیدی، بازرگانی ،پیمانکاری و خدماتی به عنوان تنها تولید کننده انواع میلگرد استیل در کشور می باشد. 

تولید و تعمیر انواع تجهیزات صنعت نفت، گاز و پتروشیمی مانند انواع شیرآلات  صنعتی در کلاس 150 تا 30 اینچ و همچنین تجهیزات درون چاهی، تولید، نصب و راه اندازی انواع بازوهای سکوهای نفتی در خلیج فارس جزو فعالیتهای این گروه شرکت ها می باشد. شرکت صنایع خلاق اریسا نیز از جمله شرکت های فعال در حوزه طراحی، تولید و بسته بندی صنایع دستی، خشکبار، زعفران و  دیگر محصولات ایرانی است. این شرکت دانش بنیان موجب اشتغال بیش از 500 نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم شده است. محصولات این شرکت به کشورهای کویت، امارات، روسیه، هند، عمان و ترکیه صادر شده است. این شرکت در سال 1399 تاسیس و در حال حاضر در کشورهای ترکیه و امارات فروشگاه مستقل دارد.

از آنجا که تامین انرژس از ارکان رشد و پیشرفت در کلیه کشور هاست ما نیز در حوزه ای مختلف با رویکرد تولیدی و بازرگانی و خدماتی با حضور جمعی از دانش آموحتگان و صنعت گران با تجربه در کشور عزیزمان فعالیت می کنیم.

راه حل های نوین انرژی اریسا در زمینه مشاوره، طراحی، و اجرای پروژه های تاسیسات اکتریکی شامل سولار پنل، دیزل ژنراتور، موتور برق، و تولید و نصب انواع تابلو برق و فرمان و همچمین کیبلینگ، ارتینگ و روشنایی در خدمت رسانی به بخش های مختلف صنعتی نقش ایفا می نماید.

تولید انواع باتری سیلد اسید، ارائه انواع سلول باتری لیتوم و پکینگ آن، ارائه انواع باتری نیکل و احیای آن از جمله فعالیت های اریسا در زمینه باتری است.

خانه باتری اریسا دستاورد تجربه بیست ساله این گروه است.

تولید انواع منابع تغذیه الکترونیک در ولتاز ها و آمپراژ های مختلف و همچنین تولید انواع آداپتور و ups  و استابلایزر نیز ازجمله فعالیت های اریساست.

چرخه طول عمر، پارامتری است که گویای مدت زمان استفاده از یک کالای الکترونیکی بوده و پس از پایان این بازه زمانی، کالای مورد نظر بعنوان اسقاط (فرسوده) از چرخه فعالیت خارج می‌شود. آمارها نشان می‌ دهد  در مدت زمانی که یک کالای الکترونیکی در چرخه حیاط خود مورد استفاده قرار می‌گیرد هزینه‌ های بسیار زیادی به خود مربوط می‌ کند. به عنوان مثال زمانی که شما یک کالا را خریداری می‌نمایید. فقط 20 درصد الی 30 درصد هزینه‌ های چرخه عمر کالا را پرداخت نموده‌ اید و مالکیت کالا را در اختیار گرفته‌ اید.

با شروع بهره‌ برداری از یک کالا‌ی الکترونیکی، هزینه های نهفته ای (مانند تعمیرات، مالیات، قطعات یدکی و استهلاک دستگاه) بر مالک دستگاه تحمیل می شود که برای عملکرد بهتر و صحیح آن دستگاه لازم است و روز به روز با افزایش نرخ دلار و تورم بصورت صعودی افزایش می‌ یابند.

مرکز تعمیرات اریسا با رویکرد مدیریت حفظ دارایی های الکترونیکی در کشور راه اندازی شده و در حال حاضر در 9 واحد تعمیراتی در پشتیبانی و تعمیر تجهیزات الکترونیکی خدماتی را بصورت 24*7 در سراسر کشور ارائه مینماید.