مدیریت حفظ دارایی‌های الکترونیکی اساس تشکیل مرکز تعمیرات اریسا می­ باشد، از آنجا که یکی از اساسی‌ترین بخش‌های هر دستگاه الکترونیکی منبع تغذیه دستگاه یا پاور آن است، تامین برق مورد نیاز برای بردهای الکترونیکی توسط پاور ایجاد می‌شود. ممکن است در یک تجهیز الکترونیکی ولتاژ 6 ولت، ولتاژ 12 ولت، ولتاژ 15 ولت، ولتاژ 24 ولت و یا ولتاژ 36 ولت برای تغذیه بردهای مختلف دستگاه مورد نیاز باشد که همه‌ی این ولتاژها توسط پاور دستگاه تامین می‌گردد. عیب‌یابی تمام دستگاه‌های الکترونیکی از عیب‌یابی پاور آنها شروع می‌شود. 

تعمیر پاور یکی از تخصصی‌ترین کارهای فنی در حوزه منابع تغذیه سوئیچینگ است. بعنوان مثال در تجهیزات پزشکی تعمیر پاور یونیت یکی از اساسی‌ترین رکن‌های تعمیرات تجهیزات پزشکی است. در مرکز تعمیرات اریسا واحد مجزایی جهت تعمیر پاور وجود داشته که تمامی مدل‌های پاور اعم از پاور کامپیوتر، پاور تجهیزات پزشکی و یا … در آن در حال تعمیر هستند. 

کیفیت پاور دستگاه به قطعات استفاده شده در آن وابستگی کامل داشته و می‌بایست در زمان خرید تجهیزات به پاور دستگاه توجه ویژه نمود. بعنوان مثال در حال حاضر بازرگانان  کشورمان برای آنکه تجهیزات‌شان ارزان‌تر تمام شود پاور تجهیزات خود را از کیفیت نامرغوب انتخاب نموده و گارانتی تجهیزات خود را به اندازه طول عمر پاور دستگاه انتخاب می‌نمایند.

از جمله مزیت‌های واحد تعمیر پاور در مرکز تعمیرات اریسا می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • حضور کارشناسان فنی و با تجربه که بسیاری از این کارشناسان خود طراحان انواع پاور هستند.
  • وجود انبار قطعات بسیار معظم جهت پشتیبانی تجهیزات
  • از آنجا که مرکز تعمیرات اریسا بزرگترین مرکز تخصصی تعمیراتی در خصوص تجهیزات الکترونیکی، مخابراتی و تجهیزات شبکه و کامپیوتر در کشور است از این رو کارشناسان واحد تعمیرات پاور این مرکز با کاربرد آنها در بخش‌های دیگر آشنایی کامل دارند.
  • حضور دفاتر نمایندگی در تمامی استان‌ها و شهرهای بزرگ موجب شده تا پشتیبانی بصورت 24*7 کاری سهل و آسان برای این واحد در سراسر کشور باشد.
  • ارائه قیمت رقابتی برای تعمیر انواع پاور در توان های مختلف.

شماره همراه 09128443219  بصورت 24*7 پاسخگوی سوالات شما عزیزان خواهد بود.